ویرایش مقاله تخصصی

اصلی ترین خدمتی که آکادمی ویرایش ایران به اساتید و دانشجویان گرامی ارائه می دهد، ویرایش تخصصی و فرانیتیو مقاله با محوریت رشته های پزشکی، مهندسی، و روان شناسی هست. منظور از ویرایش فرانیتیو، ادیت مقالات توسط متخصصین تراز اول زبان انگلیسی با نمرات 8.5-9 در آزمون آیلتس در بخش رایتینگ هست.

ویرایش نیتیو عموما توسط بومی زبانان یا بهتر بگوییم انگلیسی زبانان انجام می شود. منتهی نکته ظریفی که وجود دارد این است که از نظر تسلط به ریزه کاری های نوشتار انگلیسی بومی زبانان حد متوسطی دارند. مدرک اثبات کننده این حرف هم نمره میانگین 6.20 رایتینگ آیلتس این افراد است. شما در تصویر زیر به خوبی این مسئله را مشاهده می کنید.

چرا ویرایش نیتیو نه؟
منبع: https://www.ielts.org/teaching-and-research/test-taker-performance

این که آکادمی ویرایش ایران به ویرایش نیتیو بسنده نکرده دلیلش همین معمولی بودن کار بومی زبانان و یعنی بعضا اشتباهاتی در کار ویرایش آن هاست. اصولا ادیتورها و داوران ژورنال های خصوصا با ایمپکت بالا به دنبال بهانه هستند تا علی الخصوص مقالات ایرانی ها را ریجکت کنند. پس اگر کوچکترین اشتباهی در متن ویرایش شده ببینند، در بهترین حالت تقاضای ریواز و در بدترین حالت ریجکت درجا خواهند داشت.

پس کاری که آکادمی ویرایش ایران انجام می دهد 1) ارائه یک ویرایش کاملا تخصصی و تراز اول (ویرایش گرامری مقاله انگلیسی به همراه بالابردن سطح آن از نظر سطح/کلمات/جمله بندی) است به این معنی که به هیچ عنوان غلطی از نظر زبان انگلیسی چه گرامر و چه انتخاب لغات پس از ادیت مقاله وجود نخواهد داشت. 2) اگر جمله/جملات ناواضحی در متن مقاله شما حین ویرایش ببینیم، آن را علامت گذاری کرده تقاضای مفهوم فارسی آن جملات را از شما داریم و سپس ویرایش تکمیلی روی آن انجام می دهیم. خود این کار یعنی تقریبا 2 بار ما قبل از ارسال مقاله به ژورنال، مقاله شما را ادیت می کنیم.

در مجموع، ما به ویرایش نیتیو مقاله اکتفا نمی کنیم و به عنوان یک همکار در فرآیند درست نویسی مقاله شرکت می کنیم. بعضا اشتباهات حتی علمی (اگر از دست نویسنده در رفته باشد)) را هم حین ویرایش گزارش می کنیم.

در مرحله آخر هم برای تکمیل کار ویرایش، گواهی ویرایش هم برای نویسنده (گان) صادر می کنیم تا به ژورنال مورد نظر خود بفرستید تا خیالتان از بابت تایید ژورنال راحت باشد.

ویرایش تضمینی

مسلما هیچ شرکت ویرایشی نمی تواند تضمین 100 درصد  اکسپتی در داوری اول  ارائه دهد چرا که خیلی موارد اصطلاحا به خلق ادیتور/داور یا سیاست های آن ها بستگی دارد که مثلا یک بار مقاله را ریجکت کنند. نکته این جاست که ویرایش ما هیچ نقصی نخواهد داشت و آن ها نمی توانند غلطی را به طور مشخص نشان دهند نهایتا به طور کلی می گویند دوباره روی انگلیسی کار شود. که خب آکادمی ویرایش ایران این کار را هم رایگان انجام خواهد داد و ویرایش دوباره را بدون دریافت هزینه تکمیل خواهد کرد.

مهم ترین اطمینانی که می توانیم به شما بدهیم ارائه نمونه ویرایش هایی است که در ژورنال های مختلف به چاپ رسانده ایم.. تعداد بالطبع خیلی زیاد است. اما ما در صفحه نمونه ویرایش مقاله گزیده ای از مقالاتی که ویرایش/ترجمه کرده ایم و به چاپ رسیده اند را خدمتتان ارائه می دهیم.

یکی دیگر از نکات بسیار مثبت سایت آکادمی ویرایش ایران این است که برای سفارش ویرایش مقاله هیچ نیازی به ثبت نام نیست و خیلی راحت تلفنی/فرم تماس می توانید در عرض چند ثانیه سفارش ویرایش خود را ثبت کنید. در ضمن هزینه ای به شما به عنوان هزینه ویرایش مقاله اعلام خواهد شد، هزینه نهایی خواهد بود و دیگر مسائلی مثل مالیات بر ارزش افزوده در کار نخواهد بود. تازه معمولا تخفیف های خوبی هم برای سفارشات ویرایش مقاله در نظر می گیریم.

سوالات متداول راجع به ویرایش مقاله و ترجمه فارسی به انگلیسی

بله. پس از انجام کامل کار ویرایش مقاله شما، گواهی ویرایش نیتیو هم برای شما صادر می کنیم تا ژورنال مقصد از بابت ویرایش و کیفیت آن مطمئن شود. برای این کار به عنوان کامل مقاله و نام نویسنده مسئول احتیاج داریم.

در صورتی که مقاله شما پس از ویرایش توسط ما ریجکت شود (فقط ریجکشن زبان انگلیسی در این جا مد نظر هست و نه رد مقاله به خاطر نداشتن ایده نو یا بی ارتباط بودن به ژورنال)، آکادمی ویرایش دوباره رایگان روی مقاله کار خواهد کرد.

آکادمی ویرایش تعهد دارد که امانت دار اساتید و دانشجویان عزیز باشد و به هیچ عنوان متن مقاله شما از حوزه کاری آکادمی ویرایش خارج نخواهد شد. اما برای آن که باز هم خیالتان راحت شود، از شما می خواهیم مقاله خود را بدون رفرنس ها، جداول، و اشکال بفرستید که به اطمینان 100 درصد برسید. چون مقاله ای بدون این موارد اصلا در واقع مقاله نیست و هیچ گونه استفاده ای ندارد.

تعرفه های ویرایش مقاله (هزینه ویرایش مقاله)

آکادمی ویرایش
تعرفه های ویرایش مقاله تخصصی

  • ویرایش کاملا تخصصی برای ژورنال های ISI
  • ویرایش فرانیتیو توسط متخصصین زبان انگلیسی با آیلتس 9 (چرا نیتیو نه؟!)
  • ویرایش تضمینی کاملا بدون نقص و روان
  • قابلیت ویرایش مجدد تا یک ماه کاملا رایگان که البته خیلی به ندرت لازم خواهد شد
  • هر کلمه: 120-150 تومان یا کمتر بر حسب کیفیت اولیه نگارش انگلیسی مقاله (برای موارد تخفیف تماس بگیرید)
  • تحویل: بین 3 تا 5 روز
  • نمونه ویرایشها و اکسپتی ها

تماس برای مشاوره

برای سفارش ویرایش مقاله دو راه مختلف پیش روی شما هست. اگر مایل به مشاوره تلفنی هستید، به راحتی می توانید با شماره 6329-484-0912 تماس حاصل فرمایید. راه دوم هم این است که از طریق فرم تماس با آکادمی ویرایش با ما در ارتباط باشید و حتی فایل یا سمپل فایلتان را برای ما آپلود هم بفرمایید.

2126 Views